Magic Butterfly
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Un forum RPG ce te v-a duce in magica lume a fluturilor.
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Topul eroinelor

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Bella
Admin
Admin
Bella


Numarul mesajelor : 102
Varsta : 27
Localizare : Butterfly World
Rang in Butterfly World : Gardian de Cristal
Tara : Topul eroinelor Flag_romania
Puncte : 159
Data de inscriere : 14/09/2008

Topul eroinelor Empty
MesajSubiect: Topul eroinelor   Topul eroinelor I_icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 6:43 pm

1.Ichigo/Zoey - Deoarece este o lidera foarte potrivita, este puternica, buna la suflet, draguta,zapacita,fapt ce o face sa fie si amuzanta atunci candintra in incurcaturi.
Zakuro/Renee - Pe locul 1 se claseaza si Zakuro/Renee in clasamentul meu, deoarece este foarte matura,o fire calma,puternica si foarte frumoasa
2.Mint/Corina - Spre deosebire de alte persoane mie mi-a placut Corina inca de la inceput,desi era cam increzuta m-a amuzat intr-un fel cand se certa cu Ichigo/Zoey plus ca este foarte talentata,frumoasa si puternica.
3.Lettuce/Bridget - De ea imi place foarte mult cand este transformata.Este simpatica si calma dar putin prea timida.
4.Pudding/Kikki - Cea mai mica dintre eroine,este haioasa si zapacita,dar si draguta.
Sus In jos
https://magic-butterfly.forumgratuit.ro
Akihara
Moderator
Moderator
Akihara


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 30
Rang in Butterfly World : Gardian de Cristal
Tara : Topul eroinelor Flag_romania
Puncte : 118
Data de inscriere : 30/06/2009

Topul eroinelor Empty
MesajSubiect: Re: Topul eroinelor   Topul eroinelor I_icon_minitimeVin Iul 10, 2009 8:13 am

1.Zakuro/Renee:pentru ca imi place personalitatea ei misterioasa si matura, este ceva mai singuratica si curajoasa.

2.Mint/Corina:desi la inceput parea cam nesuferita si nu facea nimic la cafenea, este o persooana buna la suflet si datorita ei Zoey/Ichigo a ajuns sa fie mai cu picioarele pe pamant.

3.Lettuce/Bridget:inteligenta, curajoasa si timida, o combinatie de trasaturi foarte interesanta.

4.Pudding/Kikki:e foarte simpatica si imi place atunci cand face cate o acrobatie din cand in cand, dar e cam imatura.

5.Ichigo/Zoey:nu prea mi-a placut de ea.E cam imatura si se cam plange mereu de ceva.Macar e curajoasa si o prietena buna.
Sus In jos
http://www.hoshizora-thunder.piczo.com
 
Topul eroinelor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Butterfly :: Anime,Manga&Cartoons :: Fantasy :: Mew Mew Power-
Mergi direct la: