Magic Butterfly
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Un forum RPG ce te v-a duce in magica lume a fluturilor.
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Top 5 acrobatii

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Bella
Admin
Admin
Bella


Numarul mesajelor : 102
Varsta : 27
Localizare : Butterfly World
Rang in Butterfly World : Gardian de Cristal
Tara : Top 5 acrobatii Flag_romania
Puncte : 159
Data de inscriere : 14/09/2008

Top 5 acrobatii Empty
MesajSubiect: Top 5 acrobatii   Top 5 acrobatii I_icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 6:30 pm

1.Pheonixul de aur (cel din "Legend of Pheonix" ) - Mi-a placut la nebunie,a fost cea mai spectaculoasa acrobatie din punctul meu de vedere de aceea este favorita mea.
2.Acrobatia Ingerului - Si aceasta acrobatie a fost impresioanata si foarte spectaculoasa.Sora a fost un inger in adevaratul sens al cuvantului.
3.Manevra Legendara - O manevra impresionanta deasemenea.Mi-a placut mult momentul in care Sora si Layla "au zburat" si mi-a placut si faptul ca aceasta este o acrobatie foarte periculoasa.
4.Spirala Demonului - Mereu m-au impresionat acrobatiile facute de May.Spirala Demonului a fost de-a dreptul fantastica si foarte periculoasa,mi-a placut faptul ca May a creat aceasta acrobatie tinand cont de faptul ca ea avea un brat rupt.
5.Tripla Iluzie- O manevra interesanta si o coordonare perfecta intre Sora,Mia si Anna,a fost foarte interesanta.
Sus In jos
https://magic-butterfly.forumgratuit.ro
Akihara
Moderator
Moderator
Akihara


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 30
Rang in Butterfly World : Gardian de Cristal
Tara : Top 5 acrobatii Flag_romania
Puncte : 118
Data de inscriere : 30/06/2009

Top 5 acrobatii Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 acrobatii   Top 5 acrobatii I_icon_minitimeVin Iul 10, 2009 8:06 am

1.Demon Spiral:una dintre cele mai interesante si mai fantastice acrobatii pe care le-am vazut.Este foarte originala si destul de greu de realizat, asta aratand si talentul dar si creativitatea de care da dovada May.

2.Manevra Legendara:o acrobatie magnifica si impresionanta.Prima data cand am vazut-o am ramas placut surprinsa, mai ales cand Sora si Layla, prasctic, zburau.

3.Golden Phoenix(cea realizata de Layla):interesanta, dinamica si in acelasi timp arata eleganta Laylei.

4.Acrobatie Ingerului:foarte impresionanta, spectaculoasa si magnifica.Atunci cand am vazut-o mi-a adus o stare de pace interioara si din acest motiv cred ca este speciala.

5.Tripla Iluzie:originala, interesanta si spectaculoasa.
Sus In jos
http://www.hoshizora-thunder.piczo.com
 
Top 5 acrobatii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Butterfly :: Anime,Manga&Cartoons :: Fantasy :: Kaleido Star-
Mergi direct la: