Magic Butterfly
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Un forum RPG ce te v-a duce in magica lume a fluturilor.
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Make a signature

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Bella
Admin
Admin
Bella


Numarul mesajelor : 102
Varsta : 27
Localizare : Butterfly World
Rang in Butterfly World : Gardian de Cristal
Tara : Make a signature Flag_romania
Puncte : 159
Data de inscriere : 14/09/2008

Make a signature Empty
MesajSubiect: Make a signature   Make a signature I_icon_minitimeSam Iul 04, 2009 5:18 pm

Tema:Cupluri anime
Data terminarii:22.07.2009
Informatii:Dupa cum spune si titlu aici va trebui sa creati o semnatura cu tema ''Cupluri anime''.Trebuie sa fiti inventivi si sa nu copiati sau sa va inspirati din lucrarile deja prezentate de restul membriilor,caci aceste lucrari nu vor fi punctate cu prea mult.Puteti face o semnatura cu un cuplu anime yaoi/yuri dar sa nu sa fie exagerat.Vor fi punctate in special semnaturile care sunt originale(cum am mentionat si mai sus),la care se vede ca s-a muncit mult,in care s-au folosit efecte potrivite temei,in care culorile au fost asezate armonios si bineinteles in care aspectul semnaturii este unul placut.

Juriu:Bella,Akihara


Ultima editare efectuata de catre Bella in Dum Iul 05, 2009 10:33 am, editata de 3 ori
Sus In jos
https://magic-butterfly.forumgratuit.ro
Akihara
Moderator
Moderator
Akihara


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 30
Rang in Butterfly World : Gardian de Cristal
Tara : Make a signature Flag_romania
Puncte : 118
Data de inscriere : 30/06/2009

Make a signature Empty
MesajSubiect: Re: Make a signature   Make a signature I_icon_minitimeDum Iul 05, 2009 9:43 am

Pai...mai am de lucru cu efectele asa ca de data asta voi face parte din juriu ^_^'''.Se poate? Very Happy
Sus In jos
http://www.hoshizora-thunder.piczo.com
 
Make a signature
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rate signature

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Butterfly :: Diverse :: Concursuri-
Mergi direct la: